Jak nás podpořit - Veď mě ve tmě
Jak nás podpořit

Jak nás podpořit

Přilož ruku k dílu a podpoř výcvik vodících psů

Čtyřnohý asistent je pro člověka se zrakovým postižením nepostradatelným parťákem, jeho výcvik je ale velmi náročný. Proto jsme tady, a proto potřebujeme vaši pomoc. V brněnské Škole pro výcvik vodicích psů se staráme o přípravu psů na jejich důležité poslání. Ve spolku Vodicí pes, z.s. se věnujeme práci s nevidomými lidmi, kteří mají vodicího psa. 

Cesta každého psa začíná u dobrovolníků, kteří štěně první rok vychovávají. Když štěně splní všechny zdravotní testy a vyšetření, může po roce postoupit k samotnému výcviku, který trvá dalších šest až osm měsíců. Pejsci i nadále zůstávají u dobrovolníků a na výcvik pravidelně dochází.

Bez dobrovolníků bychom nemohli fungovat. Pomáhají se základní výchovou štěňat, poskytují domov psům ve výcviku, anebo jen čas od času pomáhají s přípravou akcí a asistencí nevidomým. Proto neustále hledáme nové tváře, které by nám s výchovou vodicích psů pomohly. Pokud chceš přiložit ruku v dílu, neváhej se na nás obrátit.

Příprava vodicích psů je náročná nejen časově, ale i finančně, proto jsme také velmi vděční za všechny naše dárce. Pokud nemáš čas se věnovat psům přímo, budeme rádi, když se rozhodneš přispět na některý z našich projektů. Příspěvek můžeš darovat přímo na náš transparentní účet nebo formou DMS, materiálního daru nebo služeb poskytnutých zdarma. 

Pošli to dál I ty můžeš přiložit ruku k dílu.
Sdílej projekt s přáteli!

Projekt patří k aktivitám

Partneři projektu

Logo firmy Better Marketing
Web a propagace

Better Marketing

Logo Landscape Production
Videa

Rostislav Málek
Marek Záruba